POGOTOWIE RATUNKOWE W JELENIEJ GÓRZE
  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
Przebudowa, remont i docieplenie budynku warsztatowo-socjalnego wraz z archiwum przy ul. Cieplickiej 126A w Jeleniej Górze - I etap Projekt jak ratujecie
Poprawa dostępności i podniesienie jakości świadczeń zdrowotnych na rzecz ograniczenia zachorowalności i mieszkańców regionu w związku z pojawieniem się COVID-19

CERTYFIKATY / NAGRODY

 Nagroda Euroregionu Nysa – grudzień 2011 r.

W grudniu 2011 roku w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze miała miejsce konferencja jubileuszowa ,,20 lat Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa”. Honorowymi patronami konferencji byli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Prezydent Republiki Czeskiej Vaclav Klaus oraz Prezydent Republiki Federalnej Niemiec Christian Wulff.

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze, wraz z partnerami z Grupy Eurex Ratownictwo Medyczne (Pogotowie Ratunkowe Liberec i Szpital w Zgorzelcu), otrzymało ,,Nagrodę Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa 2011 za najlepsze działania w dziedzinie bezpieczeństwa/zdrowie publiczne”.

nagroda-eurex

 

 
 
 
 

Ministerstwo Zdrowia UMWDBIPRODO dla pacjentaePUAP EuroregionNysa

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze dokłada wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

rfwbs-slide
Skip to content