STRONA ARCHIWALNA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W JELENIEJ GÓRZE
  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
baner ambulans zakup Projekt CZPL
projekt covid19

Praca – Specjalista do spraw zamówień publicznych

POGOTOWIE RATUNKOWE W JELENIEJ GÓRZE

Poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty do spraw zamówień publicznych

Główne obowiązki:

  • wybieranie właściwego trybu udzielenia zamówienia publicznego,
  • weryfikowanie zgodności opisu przedmiotu zamówienia, warunków udziału w postępowaniu, i sposobu oceny ich spełniania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zamówień, publicznych oraz regulaminem wewnętrznym,
  • sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń dotyczących postępowań, przygotowywanie/weryfikacja i akceptacja wniosków o uruchomienie postępowań zakupowych lub innych dokumentów rozpoczynających proces zakupowy,
  • analiza rynku dostawców,
  • udział w dokonywaniu oceny ofert; udział w pracach komisji przetargowych/zespołach zakupowych,
  • koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień publicznych sporządzanie, prowadzenie
    i archiwizowanie dokumentacji postępowań,
  • monitorowanie realizacji planów zamówień publicznych,
  • dokonywanie zakupów środków trwałych i materiałów z zastosowaniem przepisów ustawy
    o zamówieniach publicznych,
  • sporządzanie sprawozdań o udzielonych zamówieniach,
  • umiejętność obsługi platform zakupowych,
  • współpraca z komórkami merytorycznymi przy przygotowaniu i organizacji postępowań, w tym postępowań do 130 000 zł, w szczególności wsparcie w zakresie: weryfikacji opisów przedmiotu zamówienia, określania kryteriów oceny oferty, warunków udziału w postępowaniu oraz istotnych postanowień umowy.

Wykształcenie: wykształcenie wyższe

Wymagania:

  • znajomość przepisów prawnych dot. zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji;
  • systematyczność i samodzielność w działaniu;
  • terminowość, staranność, dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • kultura osobista;
  • identyfikowanie się z misją Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami publicznymi będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy :

  • umowę o pracę (pełen etat) lub inną formę współpracy, w zależności od wzajemnych uzgodnień, początkowo planowane jest zatrudnienie na okres próbny ok trzy miesiące;
  • wynagrodzenie zależne od doświadczeń i kompetencji;
  • rozwój osobisty i zawodowy;
  • praca w przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV do dnia 10.08.2022r. na adres do korespondencji Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze: 58-506 Jelenia Góra ul. Ogińskiego 6  lub e-mail, który jest dostępny na stronie internetowej Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze.

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie winna zamieścić w treści swojego CV klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, przez Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze ul. Cieplicka 126A 58-570 Jelenia Góra, na potrzeby procesu aktualnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. (poz. 1000)  i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO)”.

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych  nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów biorących udział w postępowaniu rekrutacyjnym w Pogotowiu Ratunkowym w Jeleniej górze

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych dalej zwane: „RODO”), informujemy iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze
    Cieplicka 126A w Jeleniej Górze.
  2. Kontakt do Inspektora Danych Osobowych pod numerem telefonu 75 75 264 62
  3. Dane są zbierane w celu ich przetwarzania w związku z prowadzonym postępowaniem rekrutacyjnym na stanowisko pracy.
  4. Pozyskiwanie danych wynika z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora tj. art. 6 ust. 1 ( RODO ).
  5. Dane mogą być przekazywane podmiotom upoważnionym na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych, lub innym podmiotom, jeżeli ich przekazanie wynika z obowiązujących przepisów prawa.
  6. Dane będą przechowywane do dnia zakończenia postępowania rekrutacyjnego, po tym okresie zostaną zniszczone.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania i uzupełnienia danych osobowych, które można zrealizować za pomocą wniosków znajdujących się na stronie internetowej pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze przesyłanych drogą e-mailową na adres inspektora ochrony danych lub złożonych w sekretariacie Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Dane wprowadzone do systemu informatycznego nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą poddawane profilowaniu.
  9. Administrator danych dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Ministerstwo Zdrowia UMWDBIPRODO dla pacjentaePUAP EuroregionNysa

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze dokłada wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

rfwbs-slide